Jesteśmy grupą przyjaciół, którą połączył wspólny pomysł – „Zróbmy własną wódkę i gin. Stwórzmy takie alkohole, które sami chcielibyśmy pić i które będą smakować i podobać się naszym bliskim i znajomym. W myśl zasady – najlepsze dla najbliższych. Bez kompromisów”.

Chcemy, aby dzięki naszej pasji i pomysłowości, nowatorskim metodom produkcyjnym oraz starannej selekcji wszystkich składników, nasze produkty były nowoczesne i najwyższej jakości.

Sami wymyślamy receptury, macerujemy, destylujemy, filtrujemy, butelkujemy i każdy egzemplarz jest przez nas ręcznie numerowany. Do produkcji wykorzystujemy m.in. wyparkę próżniową, która umożliwia nam ekstrakcję aromatów w niskich temperaturach, nawet z najdelikatniejszych roślin nie poddających się tradycyjnym metodom destylacji. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zawrzeć w naszych alkoholach wyjątkowe bukiety smaków, niemożliwe do uzyskania zwykłymi metodami.

Nie stoi za nami żadna korporacja. Stawiamy na pracę własnych rąk i kameralność produkcji, która odbywa się lokalnie, w naszym zakładzie w Warszawie. Pozwala nam to zachować pełną kontrolę nad całym procesem wytwórczym i dbać o najwyższą jakość.

Mikrogorzelnia – Spożywać w dobrym towarzystwie.